Юридична компанія «Олешко і Скрипка»
НОВИНИ
СОЦІАЛЬНІ ПРОЕКТИ
КАР'ЄРА
НАШІ КЛІЄНТИ ПРО НАС
КОНТАКТИ
  • Юридична компанія «Олешко і Скрипка» презентує новий продукт:

 АдвоКарт – чорна мітка порушникам Ваших прав!

Подаруй захист своїм рідним і друзям на Новорічні свята зі знижкою 25%! Обери один із трьох пакетів послуг «Мінімальний», «Стандартний» або «Юридичний відділ» і стань клієнтом Юридичної компанії «Олешко і Скрипка» терміном на 30 календарних днів від моменту першого звернення за правовою допомогою. Кожна «АдвоКарт» відповідає відповідному пакету послуг.

АДВОКАРТ «SILVER» 3 000 грн АДВОКАРТ «GOLD» 10 000 грн АДВОКАРТ «PLATINUM» 25 000 грн
  • Юридична компанія «Олешко і Скрипка» пропонує співробітництво у сфері правового обслуговування.

 Основна мета

Головна мета професійної діяльності Нашої компанії – створення для Вас оптимальних умов для успішного ведення бізнесу, пошук найефективніших та перспективних рішень.

 Наші технології

Наші технології передбачають використання цілого ряду інструментів, що дозволяють скоротити терміни вирішення питань до мінімуму. Це чітко відпрацьована система організації роботи спеціалістів, взаємодія з державними органами влади, можливість залучення додаткових ресурсів та багато іншого; це можливість вирішувати найширше коло питань, завдяки праці злагодженої команди багатопрофільних юристів і адвокатів, арбітражних керуючих та експертів бухгалтерів, співробітників безпеки і спеціалістів технічної підтримки, маючих все необхідне для вирішення будь-яких завдань.

 Комплексний підхід

Комплексний підхід дозволяє нам виявити та вирішити найрізноманітні проблеми, що виникають в практичній діяльності, знання та досвід дають можливість подолати будь-які перешкоди.
Головна          Про компанію          Послуги і ціни          Безпека         Охорона         Бухгалтерські послуги          Нерухомість          Контакти
Copyright © 2018, All rights reserved.